tr

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Hayatlarımızın vazgeçilmez parçası elektriğin doğru bir şekilde kullanılabilmesi için mühendislik bilimine ihtiyaç vardır. Bizler Elsis Mühendislik olarak elektrik sistemlerinin her adımında titiz işçilik göstererek kusursuz sistemlere sahip olmanızı sağlıyoruz.

Proje bazlı ilerleyen çalışmalarda her adımı ince ince yerine getirirken yanı sıra elektrik malzemeleri satışı, topraklama ölçüm hizmeti, elektrik proje hizmeti,  müşavirlik gibi alanlarda da müşterilerimize kaliteli ve güvenilir hizmet sunuyoruz.

 Hizmetlerimiz

  • Alçak gerilim orta gerilim projelendirme
  • Topraklama ölçümü ve raporlandırma
  • Elektrik elektronik taahhüt ve danışmanlık
  • Alçak gerilim pano sistemleri
  • Yıldırımdan korunma sistemleri
  • Yüksek gerilim trafo işletme sorumluluğu
  • Elektrik satış malzemeleri
  • Elektrik iç tesisat kontrolü ölçümleri

Olarak sınıflandırılabilir.

Bir yapının temel taşlarından olan elektrik işlerinin mutlaka profesyonel bir ekiple ve detaylıca yapılması gerekmektedir. Henüz ilk adımda alınan bu önlem ve bilinçli tüketim sayesinde ilerleyen zamanlarda ortaya çıkılacak can ve mal kayıplarının önüne geçmek mümkün hale gelecektir.

Elsis Mühendislik olarak yıllardır ekip ruhu ve profesyonel hizmet standartları kapsamında hizmetlerimizi sunmaya devam ediyoruz. Gerek yurt içinde gerek yurt dışında çalışma gerçekleştirildiğimiz çözüm ortaklarımızın memnuniyeti ile kendimizi uzun uzun anlatmak yerine hizmet değerimizi ortaya koyuyoruz.

Misyonumuz

Çalışmalarımızla ülkemize ve tüm dünyaya değer katmak, istihdam oranlarına katkı sağlamak ve çalışarak büyümek hedefimiz. Gün geçtikçe büyüyen profesyonel ekibimiz ve tamamlanan projelerimiz ile bu yolda hız kesmeden ilerliyoruz.

Vizyonumuz

Amaçlarımızı gerçekleştirirken kendimize kült olarak belirlediğimiz iş ahlakı ve değerlerden asla vazgeçmeden Elsis mühendislik tecrübesini bir dünya markası haline getirmek istiyoruz. Zayıf akım, alçak gerilim ve orta gerilim sektörleri ile gerçekleştirmiş olduğumuz çalışmalar ile yurt içi ve yurtdışı pazarlarında adımızdan İnovatif,  yenilikçi ve profesyonel marka kimliği ile söz ettirmek hedeflerimizin gerçekleşmesi ile elde edeceğimiz başarı künyesi olacaktır