tr
Alçak Gerilim Panoları

Elsis Mühendislik olarak Alçak Gerilim Panoları imalatı ve montajlarını yapmaktayız. Ulusal ve yerel standartlara uygun panoların ihtiyaçlara göre tasarlanıp kullanıma sunulmasına kadar geçen sürede siz müşterilerimizin yanında oluyoruz.

Alçak gerilim panoları enerji bağlantısından alınan enerjinin kullanıma sunulması için gerekli sistemlerin tamamıdır. Elektrik panolarının tamamının duvar tipi ve dikili tip olarak imalatlarının, montajının ve kablo bağlantılarının yapılması hizmetlerini vermekteyiz.

Kullanılacak elektrik panoları tesis dışarısında yani açık alanda kullanılacak ise harici tip pano olmalıdır. Uygun panoların seçilerek siteminizin uygun şartlarda çalışması için mühendislik hizmeti vermekteyiz.

İmalat ve montajını yaptığımız panolar;

Elektrik panolarınızda yapılacak revizyonlar için de bizlere ulaşabilirsiniz. Panolarınızda sigorta, tmş, kaçak akım rölesi, bara, analizör vb. ekipmanların değişimlerini, yenilemelerini özenli ve standartlara uygun şekilde imalatlarını yaparak sizlere teslim ediyoruz. Elektrik pano termal kamera testleri ile panolarınızda oluşabilecek daha büyük arızalara önceden müdahale ederek önlemlerinizi almanızı sağlıyoruz. Termal kamera testlerinde kablolarda oluşan ısınmanın yanı sıra elektrik panosu içerisindeki zayıf bağlantıları da tespit ederek gideriyoruz.

Yukarıdaki işlemlerin tamamı işletmenizin kayıplarının azaltılması için çok önemlidir. Tesisinizin güvenliğini sağlamak için belirli periyotlar ile elektrik panolarının bakımları ve tadilatlarının yapılması gerekmektedir.

Elektrik Pano Bakım ve Tadilat işlemleri için bizlere ulaşabilirsiniz. bilgi@elsimuhendislik.com

Alçak Gerilim Panoları